پرداخت مبلغ 15% شهریه

با توجه به راه اندازی پرداخت شهریه از طریق سامانه سجاد از مهر ماه 92 و لزوم پرداخت الکترونیکی آنلاین شهریه 15% بانک ملی، کلیه دانشجویان ورودی 90 و بعد آن موظفند 15 درصد از کل شهریه را به صورت پرداخت آنلاین الکترونیکی و 85% شهریه خود را به یکی از روشهای ذیل واریز نموده و اصل فیش واریزی 85% شهریه را به همراه پرینت برگه انتخاب واحد به دانشگاه تحویل دهند.

بدین ترتیب که بعد از انتخاب واحد صحیح در سامانه سجاد (ضمن رعایت آیین نامه های آموزشی) به صفحه " موارد قابل پرداخت" رفته و بعد از کلیک روی آیکون سبز رنگ بنام " پرداخت" در صفحه جدید بعد از مشاهده جزئیات فاکتور که 15 درصد حق نظارت آن اعمال شده است به صفحه انتخاب روش پرداخت رفته که در حال حاضر تنها پرداخت الکترونیکی درگاه بانک ملی ایران قابل انتخاب میباشد.

دانشجو با داشتن کارت یکی از بانکهای عضو شبکه شتاب و اطلاعات مورد نیاز پرداخت الکترونیکی اعم از شماره کارت ،رمز دوم و غیره میتواند به صورت آنلاین پرداخت مبلغ 15 درصد شهریه خود را انجام دهد. ( آموزش پرداخت الکترونیکی شهریه 15% )


پرداخت مبلغ 85% شهریه

جهت واریز مبلغ 85% شهریه ترم دانشجو بعد از انتخاب واحد به صفحه " موارد قابل پرداخت" مراجعه نموده و در آنجا مبلغ مورد نظر قابل مشاهده است. دانشجو مبلغ شهریه 85% خود را مثل دوره قبل به یکی از روشهای ذیل میتواند واریز کند.

لازم به ذکر است که انتخاب واحد ورودیهای 90 و بعدآن ، تنها پس از واریز شهریه 15% حق نظارت و 85% سهم دانشگاه معتبر خواهد بود. لذا خواهشمند است نسبت به واریز شهریه 15% حق نظارت و 85% سهم دانشگاه تا مهلت درج شده در تقویم سجاد اقدام فرمایند.

برای ورودیهای قبل از سال 1390 روند انتخاب واحد و پرداخت شهریه ، طبق روال ترم های قبل انجام خواهد گرفت.

Copyright © 1393 - 1394 Sanayeqom.irگروه طراح : شرکت پیام گستر فانوس